Hovedbestyrelsen


Valgt på landsrepræsentantskabsmødet 2017 
Bent Jacobsen
(Landsformand)
Kolding
24 26 25 23
Send Bent Jacobsen en email
Indtrådt: 17.5.2011


Anne Sakariassen
(Næstformand Vest)
BSH
40 82 72 31
Send Anne Sakariassen en email
Indtrådt: 31.10 2013

Gunnar Sørensen
(Næstformand Øst)
Frederiksberg
35 39 13 85
Send Gunnar Sørensen en email
Indtrådt: 1.9.1994

Børge Olsen

Skørping
98 33 53 05 
Send Børge Olsen en email
Indtrådt: 18.5.2010

Finn Holten

Køge Bugt
60 68 03 09
Send Finn Holten en email
Indtrådt: 19.5.2015

Poul Erik Traulsen

Lejerbo Brøndby
22 16 43 63
Send Poul Erik Traulsen en email
Indtrådt: 1.1.2016

Inge Køster

Aarhus
20 14 95 73
Send Inge Køster en email
Indtrådt: 10.11.2016

Erik Fallesen

Holbæk
59 43 41 79
Send Erik Fallesen en email
Indtrådt: 14.5.2003

Erik Gemmer

Hvidovre
36 49 69 98
Send Erik Gemmer en email
Indtrådt: 21.5.2001

Bjarne S. Hansen

Høje-Taastrup
43 71 19 61
Send Bjarne S. Hansen en email
Indtrådt: 14.5.2003

 

Bente Castenschiold

Vildbjerg
60 21 04 54
Send Bente Castenschiold en email
Indtrådt: 19.5.2016


Bernd Kjelland

København
20 16 22 15
Send Bernd Kjelland en email
Indtrådt: 16.5.2017


Helle Worm

Slangerup
47 38 06 68
Send Helle Worm en email
Indtrådt: 15.5.2007



Valgt blandt medarbejdere

Hanne Køhlert
(Adm. personale)


 
Indtrådt: 10.11.2011

Bent Nielsen
(Ejd. funktionærer)


 
Indtrådt: 1.4.2014

Nyt fra afdelingerne